Vorige Match

Zondag 28/08/2016 om 18u30

KSV Veurne - Ruddervoorde
0 - 4

Oefenwedstrijd

Volgende Match

Zondag 4/09/2016 om 15u00

Ploegsteert - KSV Veurne A
Dikkebus - KSV Veurne B

Competitie

 

 

BRON: WEKELIJKS NIEUWS DD. 26/08/2016

 

 

BRON: HET NIEUWSBLAD DD. 25/08/2016

 

 

KSV Veurne A: Saelens Kenny (64' Saelens Kiany), Calcoen Stijn, Hauspie Matthias, Decock Simon, Pysson Gauthier (54' Vandaele Hendrik), Van Der Heyden Ignace, Fieuw Diego, Leune Martijn, Kesteloot Jan (64' De Poorter Lorenzo), Roose Niels, Zaremba Frederic

Lissewege: Vyncke Ruben, Deloffer Pieter, Meyers Kenny, Moyaert Gino, Defruyt Jonas (66' Monte Dennis), De Bruyne Jason, Camara Alpha (64' De Wulf Kevin), Van Hoornick Stijn, Faes Miguel (64' Hazebrouck Gael), Schotte Sébastien, Danese Stefano

Doelpunten:
19' Fieuw 1-0, 48' Danese 1-1, 90' De Poorter 2-1

Geel: 
40' Moyaert Gino, 58' Meyers Kenny

Rood:
Nihil

 

Uitslagen: 

Datum   Uitslag
20-08-2016 19:00 K. SK WENDUINE DAVO WESTENDE
0 - 2
20-08-2016 19:30 F.C. PASSENDALE MERKEM SP.
2 - 8
21-08-2016 17:00 K. SV VEURNE A K. FC LISSEWEGE
2 - 1
21-08-2016 17:00 K. SV DIKSMUIDE K. VC ARDOOIE
4 - 2

 

Klassement:

Plaats Clubnaam M Ptn
1 DAVO WESTENDE 4 12
2 K. SV DIKSMUIDE 4 12
3 K. VC ARDOOIE 4 7
4 MERKEM SP. 4 7
5 VV ALVERINGEM 4 6
6 K. SV VEURNE A 4 4
7 K. SK WENDUINE 4 2
8 K. FC LISSEWEGE 4 1
9 F.C. PASSENDALE 4 0

 

Foto:

 

 

 

De voorbereiding is pas 3 weken bezig of we tellen al tal van geblesseerden. Ziehier een overzicht:

Alexander Uyttenhoeve: schouder (6 weken out)
Matthias Croes: knie (nog onbekend hoe lang out)
Miguel Bonaventure: scheenbeen (out tot begin september)
Floris Fagoo: breuk in voet (onbekend hoe lang out)
Tim Vanhee: knie (2 tot 3 weken)
Stijn Calcoen: traint terug mee na een spierletsel

Spoedig herstel aan allen.

(PK - 13/08/16)

 

 

De ploeg van trainer Alex Schoonvaere won in de finale van de beloften van KVV Coxyde. Het werd 0 - 3. Diksmuide werd derde, KSV Veurne eindigde op de vierde plaats, Vleteren op de vijfde plaats en Zandvoorde op zes.

Poule 1
KVV Coxyde - Vleteren     6  - 0  (3-3)
Diksmuide - Vleteren         4 - 1  (3-2)
KVV Coxyde - Diksmuide  3 - 1  (1-3)

Poule 2
Zandvoorde - KSV Veurne   1 - 5  (3-2)
Snaaskerke - KSV Veurne    3 - 0   (3-0)
Zandvoorde - Snaaskerke    1 - 0  (2-2)

Finales
Vleteren - Zandvoorde         2 - 1
Diksmuide - KSV Veurne     0 - 0  (4-1)
KVV Coxyde - Snaaskerke  0 - 3

 

Onze Sponsors